فروش عمده پتو مسافرتی چهارخانه باران در تهران

فروش عمده پتوی مسافرتی در تهران با فروش انواع پتوهای چهارخانه در وزن و رنگ های مختلف اماده خدمات به مشتریان خود می باشد.

قیمت پتوی چهارخانه بستگی به خصوصیات پتو و همچنین کیفیت طراحی آن و نحوه عرضه آن به بازار دارد؛پتوی مسافرتی چهارخانه باران با الیاف ویسکوز گیاهی تولید می شود که می تواند وزن های متفاوتی از ۴۰۰گرم تا یک کیلو گرم راداشته باشد.

پتوهای مسافرتی چهارخانه باران با توجه به وزن پایین و گرما بخشی مناسبی که دارد برای سالمندان و کودکان هم مناسب می باشند ؛ و همچنین می توان با خرید عمده این محصول در مراکزی همچون خانه سالمندان و بیمارستان هم مورد استفاده قرار داد.

عمده فروشی پتوی مسافرتی چهارخانه در تهران با نازل ترین قیمت این محصول را به فروش می رساند.

نکات مثبت پتوی مسافرتی چهارخانه باران

نکات مثبت پتوی مسافرتی چهارخانه باران

از نکات مثبت می توان به قابلیت شستشوی آسان اشاره کرد و همچنین در زمان کوتاه خشک می شود و آبگیری بالایی دارد، رنگ بندی محصول و همچنین ثبات رنگ بالایی دارد،قیمت اقتصادی این محصول هم یکی از مهم ترین نکات قابل ذکر می باشد.

مشخصات پتوی مسافرتی چهارخانه باران

مشخصات پتوی مسافرتی چهارخانه باران

پتوی مسافرتی چهارخانه باران یک نفره یکی از پتوهای سبک با ابعاد۱۵۰ در۲۰۷ سانتیمتر می باشد که وزن آن۵۲۰گرم است .

هنگام خرید عمده این پتو در کارتن های ۵۰ عددی عرضه می شود که در هرکدام از این کارتن ها رنگ بندی ها مختلف وجود دارد؛از دیگر پتو های مسافرتی کارخانه باران می توان به پتوی تیبا، پتوی مروارید، پتوی آبتین و پتوی پریا اشاره کرد.

خرید عمده پتوی مسافرتی چهار خانه باران

خرید عمده پتوی مسافرتی چهار خانه باران

برای خرید عمده این محصول هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی می توانید اقدام کنید؛ یکی از راه های حرفه ای در دنیای تجارت استفاده از اینترنت و صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.

شرکت پاندا با فروش عمده کالای خواب از جمله پتوهای مسافرتی این امکان را فراهم ساخته است تا خریدارن عمده به راحتی با بهترین و ارزان ترین قیمت محصول خود را خریداری کنند و از کیفیت و اصل بودن  محصول مطمئن باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما