سرویس روتختی عروس مخمل | فروش عمده روتختی شیک | پاندا

سرویس روتختی عروس مخمل

سرویس روتختی عروس مخمل در نمونه های شیک ایرانی و خارجی عرضه می شود که می توانید از طریق شرکت پاندا، برای خرید عمده بهترین و جدیدترین نمونه ها، اقدام نمایید. انواع مدل روتختی های شیک دونفره به صورت سرویس های شش، هشت، ده و دوازده تکه عرضه شده اند که مدل های متنوعی دارند.

سرویس های روتختی مخمل که با استفاده از پارچه های دانتل تزیین می شوند، با سایز 260*240 سانتی متر، به عنوان نمونه یکی از روتختی های شیک و باکیفیت دونفره محسوب می شود که شما با خرید عمده خود از شرکت تولیدی، این امکان را خواهید داشت که بهترین قیمت های ممکن را به دست آورید. روتختی مخمل ترک به همراه انواع مدل روتختی های تک رنگ ایرانی، در کنار هم عرضه شده اند تا بتوانید با بالاترین قدرت خرید، اقدام به سفارش نمایید.

پارچه مخمل به عنوان لوکس ترین مدل پارچه ای می باشد که در صنعت تولید کالای خواب، قابل استفاده خواهد بود و استفاده از این محصول، در کنار ظاهر زیبایی که ایجاد می کند، می تواند منجر به ایجاد کیفیت خوب هم شود و نمونه های خوبی از سرویس های روتختی، قابل عرضه در این مرکز می باشد.

دوخت بهترین مدل روتختی مخمل جدید

بهترین مدل روتختی هایی که امروزه در بازار وجود دارد، روتختی مخمل می باشد که این مدل سرویس های خواب معرفی شده، به نوبه خود، از قیمت های بالاتری هم برخوردار هستند اما در نظر داشته باشید که قیمت بالاتر آن ها، به تعداد اجزای تشکیل دهنده آن ها هم مربوط می شود.

تک رنگ بودن سرویس های روتختی مخمل عروس، به نوبه خود یک ویژگی مثبت و مزیت محسوب می شود که آن ها را متمایز از دیگر محصولات می نماید.

لحاف روتختی، به عنوان مهم ترین و اصلی ترین بخش تشکیل دهنده می باشد که هم به صورت ساده و هم کار شده با گیپور، امکان عرضه آن وجود دارد.

سرویس روتختی گیپوردار عروس

اگر از جمله مشتریانی هستید که به دنبال نمونه روتختی های کار شده با گیپور هستید، باز هم روتختی های مخمل می تواند نمونه یکی از بهترین انتخاب هایی باشد که شما می توانید داشته باشید و این مدل سرویس های خواب، از بهترین برندهای خارجی، از قطر و امارات وارد کشور شده و با زیباترین مدل های ممکن، در اختیار شما قرار می گیرد.

در کنار این سرویس های خواب معرفی شده، نمونه طرح های متعددی هم ارائه شده تا بالاترین تنوع ممکن در دسترس شما مشتریان قرار بگیرد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی مخمل دونفره | روتختی دونفره مخمل آبی

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی مخمل دونفره | قیمت روتختی مخمل دونفره

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی مخمل دونفره | خرید روتختی دونفره مخمل [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

قیمت روتختی مخمل دونفره

در خرید عمده روتختی مخمل دونفره، مشتری نیاز به اطلاع از قیمت ها خواهد داشت و همانطور که می دانید، قیمت، پارامتری است که به بحث کیفیت هم مرتبط می شود و با توجه به وجود پارچه های متنوع برای دوخت سرویس های روتختی، می توان انتظار قیمت های مختلفی را هم داشت.

شرکت پاندا به عنوان عرضه کننده سرویس های روتختی شیک و باکیفیت، بهترین مرجع خواهد بود که می توانید سفارش عمده انواع روتختی های شیک و جدید را متناسب با نیازهای خود ارائه نمایید.

شرکت پاندا

خرید ست روتختی عروس گیپور مخمل

در میان نمونه کارهای عرضه شده در مجموعه پاندا، ست روتختی عروس مخمل و گیپور هم به عنوان یکی از کارهای خوب و پرفروش محسوب می شود که اگر شما بخواهید این محصول را هم سفارش دهید، فرصت مناسبی برای همکاری خواهد بود.

استفاده از گیپور برای تزیین روتختی، عاملی برای زیباتر شدن آن می باشد و نوع گیپورهای مورد استفاده و همچنین متراژ مورد استفاده از پارچه های گیپور هم به نوبه خود می توانند تعیین کننده قیمت تمام شده سرویس روتختی باشد.

جدیدترین سرویس و ست های روتختی عروس با پارچه های مخمل، ژاکارد و … آماده عرضه می باشد که برای خرید عمده، کافی است با مشاورین تیم پاندا در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما