فروش عمده پتو نمدی پلنگی برای صادرات

پتو نمدی پلنگی هنوز هم یکی از مدل پتوهای پرفروش در بازار می باشد که حتی برای صادرات پتو هم مورد انتخاب تاجران بین المللی قرار می گیرد و این امر به دلیل قیمت های فوق العاده ارزان این محصولات، انجام می شود. در صورتی که بخواهید انواع مدل پتو نمدی و یا حتی پتو مینک را خریداری کنید، امری است که از طریق این مرکز، برای شما امکان پذیر شده است.

پتو مینک

تولیدات پتو نمدی می تواند با وزن های مختلفی انجام شود و رنگ بندی و طرح های ارائه شده برای تولید پتو نمدی هم بسیار متنوع و گسترده می باشد. یکی از پتوهای تک نفره سنگین وزن نمدی، با وزن دو کیلوگرم و در ابعاد 220*150 سانتیمتری تولید می شود که یک وزن مناسب و با اندازه استاندارد به حساب می آید.

پتو ببری شکوفه

تولیدی پتو ببری شکوفه

شرکت تولیدی پتو شکوفه از جمله تولید کنندگان مطرح در کشور می باشد که به ارائه بهترین کیفیت به همراه نازلترین قیمت ها، معروف است و همین مسئله سبب شده تا انواع مدل پتوهای تولیدی این شرکت، در بازارهای خارجی هم عرضه شود.

از افتخارات پتو شکوفه می توان به تولید پتو با تنوع بالا اشاره نمود که در این مسیر، از دستگاه های پیشرفته ای در امر بافت پتوهای خود، استفاده نموده است.

پتو پلنگی مینک

فروش پتو پلنگی مینک

استفاده از مینک در تولید پتو پلنگی هم یکی از فعالیت هایی است که شرکت پتو شکوفه، به انجام آن پرداخته تا در فروش عمده پتوهای خود، کامل ترین تنوع از محصولات را عرضه نماید.

این که شما بخواهید پتو مینک، پتو نمدی و یا هر نوع پتوی دیگری را سفارش دهید، امری است که با انتخاب انواع محصولات پتو شکوفه، امکان پذیر خواهد بود.

تولیدات پتو مینک شرکت شکوفه هم دارای وزن های متفاوتی است که هر کدام از پتوهای ببری، پلنگی، گلدار و … را با بهترین قیمت ها می توانید سفارش دهید.

پتو قدیمی

قیمت پتو قدیمی

در صورتی که هدف شما، سفارش و خرید عمده انواع مدل پتو با طرح های قدیمی، نظیر پتو طرح پلنگی، پتو طرح ببری، پتو سربازی طوسی، پتو سربازی زیتونی، پتو طرح قالیچه و … باشد، تمامی این موارد از محصولات شرکت پتو شکوفه، قابل انتخاب و خریداری می باشد.

قیمت عمده انواع پتو تک نفره و دونفره و همچنین پتو با وزن های مختلف را می توانید از طریق مجموعه پاندا خواب به دست آورید.

پتو نمدی پلنگی

فروش عمده پتو نمدی پلنگی برای صادرات

فروش عمده پتو نمدی پلنگی شکوفه که مستقیم از کارخانه تولید کننده انجام می شود، امری است که سبب شده تا بتوان در امر صادرات پتو هم موفق، عمل نمود.

این که شما بخواهید در بازار داخلی فعالیت نمایید یا بازار خارجی، امری است که تاثیر گذار در حجم خرید عمده پتوی مورد نیاز شما خواهد بود و سفارش عمده انواع پتو مورد نیاز خود را می توانید با ما در میان گذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما