مرکز عمده فروشی پتو نسیم یک نفره

پتو نسیم یک نفره از کارخانه نرمینه همراه قیمت های ویژه یکی از بهترین خریدهای مشتریان عمده را شکل می‌دهد. چرا که این کیفیت و زیبایی پتوی نسیم به یقین می‌تواند نظر هر خریداری را برای خرید به خود جلب نماید.

با توجه به تنوع محصولات تولید شده از کارخانه نرمینه باید گفت که پتوی نسیم را می‌توان به عنوان محصولی عالی از نظر کیفیت و قیمت خریداری کرد.

مرکز عمده فروشی پتو نسیم یک نفره

پتو نسیم یک نفره

پتو نسیم در ابعاد یک نفره بر اساس طرح ها دارای رنگ بندی و اندازه های گوناگون می باشد. این پتو در ابعاد ۱۵۰ در ۲۱۰ سانتی متر تولید می گردد و با داشتن گلهای نقش برجسته می تواند زیبایی ظاهری فوق العاده ای را برای خریداران به همراه داشته باشد.

وزن این پتو ۱۹۰۰ گرم می باشد که از جنس پلی استر تولید شده است. فروش این پتو در ابعاد تک نفره همراه با ساک بسته بندی می باشد.

اگر به دنبال دریافت قیمت های مناسب تر این پتو ضد حساسیت هستید می توانید از طریق شرکت پاندا به این محصول باکیفیت دست یابید.

پتو نسیم یک نفره

عرضه پتو به صورت عمده از کارخانه نرمینه

شرکت پاندا یک مرکز عرضه انواع پتو درجه یک ایرانی می باشد. این شرکت با توجه به بهترین برندهای پتو تولید شده توانسته است امکان دسترسی مشریان را به این پتوهای عالی بسیار سهل و آسان نماید. امکان پاسخگویی سریع و ثبت سفارش آنلاین از طریق این مجموعه موجب شده است تا خریداران تمایل داشته باشند محصول خود را از این مرکز تأمین نمایند.

عرضه پتو به صورت عمده از کارخانه نرمینه

سفارش خرید پتو نسیم با طرح جدید

با توجه به تنوع تولید پتو با مدل نسیم شما می‌توانید قیمت های کارخانه را به همراه تنواع کامل این محصول از طریق شرکت پاندا دریافت نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

قیمت های فروش از کارخانه به همین صورت برای شما ارائه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما