مراکز فروش عمده پتو درناز دونفره در تهران

مراکز فروش عمده پتو در تهران پتوی درناز که یکی از محصولات کارخانه نگار یزد می باشد را به قیمت بسیار مناسب به فروش می رسانند.

پتوی درناز یکی از پتوهای کارخانه نگار یزد می باشد که بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد این پتو با توجه به قیمت مناسبی که دارد از بازار فروش بسیار عالی برخوردار است.

پتو درناز نگار یزد در سایز و ابعاد مختلف تولید می شود که با توجه به کیفت و قیمت مناسبی که در کنار هم دارد آن را به یک کالای صادرتی موفق تبدیل کرده است؛برای صادرات این پتو و خرید عمده شما به راحتی با مراجعه به مراکز فروش عمده پتو در شهر تهران می توانید آن را با نازل ترین قیمت خریداری کنید.

مشخصات و ویژگی های پتوی درناز دونفره

مشخصات و ویژگی های پتوی درناز دونفره

پتوی درناز در دو سایز یک نفره و دونفره تولید می شود از یکی از محصولات اصلی شرکت نگار یزد می باشد؛این پتو طرح دار و به صورت گل برجسته تولید می شود و با توجه به استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت در این پتو کاملا بدون حساسیت و نرم لطیف می باشد.

ابعاد پتوی دونفره درناز ۲۲۰*۲۴۰ و دارای وزن۳۴۰۰گرم می باشد.

ارزان ترین قیمت خریدعمده پتوی دونفره درناز

ارزان ترین قیمت خریدعمده پتوی دونفره درناز

برای خرید این محصول با بهترین قیمت عمده بهترین راهکار خرید مستقیم از درب کارخانه می باشد اما امروزه بسیاری از مراکز فروش عمده با همکاری مستقیم با کارخانه تولید کننده محصول امکان یک خرید با قیمت مناسب و بدون درسر را ایجاد کرده اند؛ برخی از مراکز فروش پتو در تهران این امکان را هم به صورت خرید حضوری و هم به صورت اینترنتی در اختیار شما قرار داده اند.

خریدعمده اینترنتی پتوهای دونفره کارخانه نگار یزد

خریدعمده اینترنتی پتوهای دونفره کارخانه نگار یزد

کارخانه نگار یزد با همکاری با بازرگانی پاندا امکان یک خرید عمده اینترنتی درب کارخانه را ایجاد کرده است شما به راحتی با برقرای ارتباط با این شرکت و چک کردن قیمت ها ی این بازرگانی متوجه قیمت های فوق العاده می شوید و می توانید به راحتی کفیت و قیمت مناسب را در یک خرید تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما