فروش عمده پتو گلبافت دونفره ارزان و باکیفیت

فروش عمده پتوی گلبافت در سایز های دونفره، یک نفره، جوانانه و کودکانه امکان پذیر می باشد و می توانید از مراکز مربوطه این کالا را سفارش دهید.

پتوهای گلبافت دونفره از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند که توانسته اند بخش مهم و قابل توجهی از بازار پتوی دونفره را به خود اختصاص بدهند.

گلبافت دونفره معمولا در ابعاد  ۱۸۰*۲۲۰ تولید و به بازار عرضه می شود ؛ کیفیت پتوهای دونفره از یک نفره بیشتر می باشد و قیمت بالاتری نسبت به یک نفره دارد، وزن پتو های دونفره یکی از موضوعات تاثیر گذار بر قیمت می باشد زیر این مدل از پتو در اندازه یکسان اما در وزن های ۳تا ۶ کیلو گرم تولید می شود که علاوه بر قیمت بر کیفیت پتو هم تاثیر گذار می باشد.

صادرات پتوی گلبافت ساده و گل برجسته

صادرات پتوی گلبافت ساده و گل برجسته

پتوهای یک نفره و دونفره گل برجسته از دیگر محصولات شرکت گلبافت می باشند که برای صادرات از آنها استفاده می شود؛ این مدل از پتو ها به دلیل قیمت و کیفیت مناسبی که دارند بسیار برای صادرات مناسب هستند.

علاوه بر این موضوع برخی از کشور ها خواهان پتوهای گل برجسته نیستند به همین دلیل این شرکت به تولید پتو های متنوع ساده هم اقدام کرده است.

قیمت پتوی گلبافت کودکان و نوجوانان

قیمت پتوی گلبافت کودکان و نوجوانان

برای پتوهای نوجوانان و کودکان معمولا از طرح های عروسکی ، برجسته  و متنوع استفاده می شود؛ قیمت پتوهای گلبافت نوجوان و کودکان از یک نفره ساده بیشتر می باشد، البته از آنجایی که در طرح هاب کارتونی و عروسکی از رنگبندی بیشتری استفاده می شود رضایت قیمت بهتری نسبت به گلبافت ساده نوجوانان دارد .

نکات مورد توجه برای خرید پتوی گلبافت

نکات مورد توجه برای خرید پتوی گلبافت

به سایز و ابعاد آن دقت کنید،سایز و اندازه استاندارد باشد، توجه به میزان بودجه مد نظر برای خرید پتو، رنگ بندی مناسب با فضای اتاق، از کیفیت پتو مطمئن شوید که هنگام شستشو رنگ آن از بین نرود و…توجه نمایید.

شرکت پاندا با امکان خرید عمده  اینترنتی انواع پتوهای گلبافت و همچنین مشاوره به خریداران ، به شما اطلاعات کافی درباره ی محصول را می دهد تا خرید خود را با آگاهی کامل انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما