بازار عمده فروشی پتوی گلاریس دونفره

پتوی گلاریس پتوی بسیار مرغوب و درجه یک ایرانی می باشد که به تازگی در عرصه رقابتی و فروش بازار و فروش پتو وارد شده است.

قیمت های فروش مناسب این پتو موجب شده است تا به سرعت جایگاه خوبی در بازار رقابتی پتو به دست آورد. تنوع طرح ها و رنگ بندی عالی این پتو موجب شده است تا خریداران عمده بتوانند ضمن دریافت ارزان ترین قیمت ها، طرح های بسیار متنوع و جذاب را به دست آورند.

بازار عمده فروشی پتوی گلاریس دونفره

پتوی گلاریس دو نفره

اگر به دنبال خرید انواع پتو تک نفره و دونفره هستیدف شرکت پاندا تنوع کامل انواع پتوهای گلاریس را برای شما با قیمت کارخانه فراهم آورده است. ابعاد دونفره پتو با نام گلاریس که متقاضیان بسیاری را برای خرید دارد از نظر مشخصات ظاهری در ابعاد ۲۲۰ در ۲۰۰ سانتی متر با وزن ۳۰۰۰ کیلوگرم می باشد.

با توجه به ابعاد و تناسب وزن آن باید گفت این پتو از نظر ضخامت بسیار عالی است  و می تواند در روزهای سرد زمستان به عنوان یک ابزار گرما بخش با نرمی و لطافت بسیار بهترین انتخاب باشد. قیمت های فروش این پتو از طریق کارشناسان بخش فروش برای شما اعلام می گردد.

پتوی گلاریس دو نفره

بازار فروش پتوهای گلاریس

با توجه به بازار فروش خوب این پتو شرکت پاندا با عرضه قیمت های رقابتی امکان خرید مناسب ترین قیمت را بر اساس قیمت درب کارخانه برای هر خریداری فراهم آورده است. از طریق خرید آنلاین می توانید به مناسبترین قیمت های اعلام شده دست یابید.

بازار فروش پتوهای گلاریس

ارزان ترین قیمت فروش پتو گلاریس

فروش عمده ی انواع مختلف پتوهای گلاریس موجب شده است تا خریداران این محصول بتوانند با اطمینان کامل نسبت به دریافت کیفیت عالی و ارزان ترین قیمت پتو محصولی را خریداری نمایند که از ویژگی های ظاهری و کیفیت عالی برخوردار است.

قیمت های عمده ارائه شده از سوی مرکز پخش شرکت پاندا همواره بر اساس قیمت درب کارخانه می باشد. بنابراین شما می توانید با انتخاب ارزانترین مرکز نیاز خود را تامین نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما