خرید عمده پتو تک رنگ الماس نیکوبافت

پتو تک رنگ الماس از یباترین پتوهای تولید شده ایرانی از کارخانه نیکوباف می باشد. این پتو با برخورداری از نرمی و لطافت به یقین می تواند به عنوان یک محصول باکیفیت خوابی راحت را با گرما بخشی مطلوب برای شما ایجاد نماید.

پتوی الماس که از مدل های موفق تولیدی از سوی کارخانه نیکوبافت می باشد به صورت گل برجسته تولید می گردد. پتوهای تک رنگ با رنگ های بسیار شاد که به صورت گل برجسته تولید شده‌اند می‌توانند از طریق شرکت پاندا با قیمت های ارائه شده از سوی کارخانه در دسترس تمامی خریداران قرار بگیرند.

خرید عمده پتو تک رنگ الماس نیکوبافت

مشخصات کیفی و ظاهری پتو الماس

پتوهای تولید شده با مدل الماس از جنس پلی استر می باشند و در ابعاد تک نفره و دو نفره تولید می گردند. این پتوها که کاملا دوردوزی شده هستند می توانند زیبایی فوق‌العاده‌ای را متناسب با هر سلیقه ای داشته باشند.

این پتوها بدون پرزدهی و بدون ایجاد حساسیت از بهترین مواد اولیه تولید شده اند.

امکان شستشو ماشین لباسشویی و دست با حفظ کیفیت وجود دارد.

ابعاد پتو یک نفره تک رنگ الماس ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتی متر و ابعاد دو نفره آن ۲۵۰ در ۲۴۰ سانتی متر می باشد.

مشخصات کیفی و ظاهری پتو الماس

خرید آنلاین پتو تک رنگ الماس

شما متقاضیان خرید عمده پتو درجه یک می توانید مناسب ترین قیمت های فروش را از طریق خرید اینترنتی دریافت نمایید.

پتوی الماس از طریق سایت فروش شرکت پاندا به عنوان یک درگاه ارتباطی برای شما جهت خرید مستقیم از کارخانه نیکوبافت عمل خواهد کرد.

پتوهای تک رنگ در ابعاد تک نفره و دو نفره با مناسب ترین کیفیت می توانند به صورت ثبت سفارش آنلاین در دسترس شما قرار بگیرند.

خرید آنلاین پتو تک رنگ الماس

قیمت عمده پتو نیکوبافت

کارخانه نیکوبافت تولید کننده انواع مختلف پتو با مدل‌ها و ویژگی های کیفی و ظاهری عالی می باشد. جهت اطلاع از انواع تولیدات این کارخانه با قیمت عمده می توانید تماس با کارشناسان شرکت پاندا اطلاعات مناسبی به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما