قیمت عمده پتو چیکا گلدار شادیلون

پتو چیکا گلدار یکی از زیباترین پتوهای تولید شده از سوی کارخانه شادیلون می باشد. با توجه به اعتبار برند کارخانه شادیلون نسبت به محصولات درجه یک تولید شده می توان گفت که این کارخانه با تولید انواع برتر پتوهای درجه یک و صادراتی توانسته است به عنوان یک مرکز معتبر بهترین محصولات را در بازار عرضه نماید.

قیمت عمده پتو چیکا گلدار شادیلون

خرید عمده پتو چیکا گلدار

پتو چیکا که از مدل های زیبای تولید شده از سوی کارخانه شادیلون می باشد با در بر داشتن تنوع طرح و رنگ در ابعاد تک نفره و دو نفره امکان انتخاب عمده با مناسب ترین قیمت فراهم آمده است.

اگر شما متقاضی برای خرید عمده پتوی چیکا با طرح گلدار هستید می توانید با توجه به مشخصات ظاهری ابعاد پتوی تولید شده و وزن آن اقدام به خرید عمده به صورت مستقیم از تولیدی نمایید.

خرید عمده پتو چیکا گلدار

بهترین کیفیت پتو چیکا

با توجه به استفاده از بهترین مواد اولیه و طراحی در تولید این نوع از پتو باید گفت که پتوهای گل برجسته و گلدار چیکا با نرمی و لطافت فوق‌العاده می توانند کیفیت خود را پس از شستشو نیز همانند روز اول در بر داشته باشند.

با توجه به امکان شستشوی پتو در ماشین لباسشویی و استفاده از مایع لباسشویی می توان شستشوی راحت این نوع از پتو را با اطمینان از حفظ کیفیت انجام داد.

بهترین کیفیت پتو چیکا

قیمت فروش پتوی چیکا از کارخانه

شرکت پاندا به عنوان مرجع پخش و نماینده فروش مستقیم پتو از کارخانه شادیلون می تواند پتو چیکا را به صورت مستقیم از کارخانه نوبافت شادیلون با بهترین قیمت در دسترس خریداران قرار دهد.

قیمت های فروش پتوی چیکا در کارتون های آماده برای فروش عمده از کارخانه با قیمت درب کارخانه توسط ثبت سفارش در شرکت پاندا انجام می گیرد. این قیمت های مناسب نتیجه ارتباط و همکاری شرکت پاندا با کارخانه تولید کننده می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما