قیمت عمده روبالشی نخی پنبه دوزی

قیمت عمده روبالشی که مستقیم از تولیدی برای مشتریان ارائه می شود بسیار متفاوت تر و کمتر از آن چیزی است که خریداران از عمده فروشان دریافت می کنند. شرکت پاندا به منظور تسهیل خرید مشتریان از انواع روبالشی جدید توانسته است سایت فروش خود را جهت ارائه محصولات تولید شده از انواع روبالشی نخی پنبه دوزی شده از تولیدی خود در دسترس خریداران قرار دهد. بر همین اساس مشتریان توانسته اند با دریافت قیمت های بسیار متفاوت ارائه شده از شرکت پاندا به خرید روبالشی های جدید بپردازند.

قیمت عمده روبالشی نخی پنبه دوزی

انواع روبالشی پنبه دوزی نخی

از پر فروش ترین محصولات این مرکز می توان به روبالشی های نخی پنبه دوزی شده اشاره کرد.

روبالشی های نخی پنبه دوزی شده بسیار زیبا، بادوام و شیک هستند. دوخت محکم این نوع از روبالشی موجب شده است تا بر اثر استفاده مداوم هیچگونه مشکل و نقصی در بالش ایجاد نشود. بنابراین شما خریداران عزیز می توانید جهت دریافت ارزانترین نرخ های فروش روبالشی پنبه دوزی شده نخی به صورت زیپ دار و یا دوخت کشویی با ما تماس بگیرید.

انواع روبالشی پنبه دوزی نخی

تولید روبالشی مرغوب و متنوع

تولید روبالشی ها در ابعاد ۵۰ در ۷۰ انجام می گیرد. شما می توانید طرح های متفاوت را با رنگ بندی های شاد و یا رنگ های تیره برای خرید عمده انتخاب کنید.

این روبالشی ها به دلیل داشتن بافت نرم و ایجاد لطافت بر اثر تماس با پوست صورت می توانند محصول ایده آل برای یک خواب راحت باشند.

تولید روبالشی مرغوب ومتنوع

قیمت عمده روبالشی

خریداران عمده برای دریافت با کیفیت ترین مدل های روبالشی بر اثر شستشو می توانند با ما تماس بگیرند و ارزان ترین قیمت های تولیدی را برای خرید در تعداد بالا از آن خود نمایند.

برای خرید مستقیم این مدل از روبالشی های جذاب از شرکت پاندا با ما در ارتباط باشید. فروش متنوع ترین روبالشی های نخی پنبه دوزی شده از این مرکز با قیمت هایی استثنایی همراه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما