قیمت عمده پتو گلبافت گل برجسته دونفره

پتو گلبافت گل برجسته یکی از مدل های فوق العاده زیبا و پر فروشی می باشد که در انواع طرح های ساده تک رنگ و گلدار تولید و در سراسر نقاط کشور بر حسب سفارش ارسال می شود.

پتوهای گلبافت همواره با داشتن ضخامت بالا توانسته اند به عنوان پتوهایی درجه یک و معتبر بدون هیچ گونه تردیدی نسبت به کیفیت آن توسط خریداران عمده در سراسر کشور برای خرید انتخاب شوند.

قیمت عمده پتو گلبافت گل برجسته دونفره

پتو گلبافت گل برجسته

پتوهای دو نفره گلبافت در ابعاد  استاندارد ۲۲۰ در ۲۴۰ تولید می شوند و با داشتن ویژگی های ظاهری متنوع از نظر طرح می توانند به عنوان محصولی پر فروش بر مبنای طرح و کد فروش برای خرید انتخاب شوند.

تبت سفارشات برای خرید این پتوهای ضد حساسیت و ضد چروک توسط شرکت پاندا انجام می شود. روال فعالیت شرکت پاندا در جهت ثبت سفارشات خرید شما به گونه ای است که همواره رضایت مشتریان را در نظر داشته است.

پتو گلبافت گل برجسته

خرید آنلاین پتو دو نفره گلبافت

پتوهای گل برجسته با مدل های مختلف برند گلبافت می توانند به صورت غیر حضوری خریداری شوند. بر مبنای انتخاب های مختلف خود می توانید با خرید آنلاین از کارخانه به جدیدترین طرح ها با قیمت های روز دست یابید.

پتوهای دو نفره گلبافت از طریق خرید آنلاین برای شما بارگیری و ارسال خواهند شد. بنابراین بدون اتلاف وقت از بهترین قیمت های فروش پتوهای گلبافت بهره مند شوید.

خرید آنلاین پتو دو نفره گلبافت

پخش عمده پتو از کارخانه

برای تهییه پتوهای شیک و درجه یک با برند گلبافت می توانید با پخش عمده و مستقیم پتو از کارخانه تولیدی پتو گلبافت در ارتباط باشید. شرکت پاندا پخش کننده انواع پتوهای تک نفره و دو نفره با مدل های گوناگون از کارخانه گلبافت می باشد. جهت دریافت اطلاعات از قبیل مدل و قیمت روز پتوها با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما