عمده فروشی پتو پریما دونفره نگاریزد

پتو پریما دونفره یکی از پتوهای پرفروش می باشد که شرکت پاندا این محصول را با قیمت درب کارخانه به تمام نقاط مختلف کشور ارسال می نماید.

پتو پریما تولید شده از کارخانه نگار یزد می باشد. همانطور که مستحضر هستید کارخانه نگار یزد یکی از بهترین تولید کنندگان پتو در کشور می باشد که محصولات خود را با درجه بندی کیفیت عالی و قیمت های مناسب در بازار عرضه می نماید.

عمده فروشی پتو پریما دونفره نگاریزد

انواع پتو نگار یزد با قیمت عمده

پتو پریما یکی از مدل‌های موفق پتو در این کارخانه می‌باشد که ابعاد تک نفره و دو نفره آن بر اساس طرح ها و رنگ های مختلف در بازار عرضه می گردد.

پتوهای تولید شده در کارخانه نگار یزد با توجه به داشتن نقوش گل برجسته و رنگ های متنوع به عنوان محصولی بسیار ایده آل برای خریداران محسوب می‌شود. چرا که از نظر زیبایی نظر خریداری را به خود جلب می نماید. همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه موجب ارائه کیفیتی بسیار عالی به همراه قیمت مشتری پسند آن شده است.

مجموعه این عوامل ذکر شده موجب شده است تا پتوی پریما به عنوان یک پتوی بسیار ایده‌آل و پرفروش برای خریداران  مبدل گردد.

انواع پتو نگار یزد با قیمت عمده

خرید پتو پریما دونفره

سایز پتو دو نفره پریما ۲۰۰ در ۲۴۰ می باشد که برای روتختی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به تنوع طرح ها و رنگ ها می توانید جهت خرید عمده مدل مورد نظر را از طریق ارتباط با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا به لحاظ طرح و رنگ جویا شوید.

با توجه به انتقال مستقیم محصول مورد سفارش از سوی کارخانه به مقصد مورد نظر می باشد شما می توانید کمترین هزینه را بابت خرید این محصول داشته باشید.

خرید پتو پریما دونفره

قیمت روز خرید پتو پریما

قیمت روز پتوهای تولید شده توسط شرکت پاندا به تمام خریداران عمده در سراسر کشور اعلام می گردد. این قیمت های اعلام شده می تواند با برخورداری از تخفیفات ویژه برای خرید تعداد بالا همراه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما