خرید عمده پتو چیکا شادیلون بازار تهران

پتو چیکا شادیلون یکی از پتو های شاخص تولید شده از کارخانه شادیلون مشهد می باشد. این پتوهای دارای ویژگی های عالی هستند که موجب شده است تا خریداران بتوانند تمایل بسیاری به دریافت این مدل پتو داشته باشند.

پتوها با نقوش گل برجسته و با تنوع رنگی زیاد تولید شده‌اند. این پتوها که ضخامت هایی مناسب دارند با داشتن قیمت‌های فروش ارزان توانسته ‌اند به عنوان پتوهایی بسیار به صرفه فروش بالایی را داشته باشند.

خرید عمده پتو چیکا شادیلون بازار تهران

پتو چیکا شادیلون

کارخانه شادیلون مدل های پتوی خود را برای فروش مستقیم و با قیمت ارزان و مناسب توسط شرکت پاندا در اختیار خریداران قرار می دهد. بنابراین شما نیز برای دریافت ارزان قیمت پتوی چیکا می‌ توانید از شرکت پاندا سفارش خود را برای خرید آنلاین به ثبت رسانید.

پتوهای تولید شده با داشتن ویژگی های کیفی مختلف می ‌توانند به گونه‌ای در دسترس خریداران قرار بگیرند که جدید ترین طرح ها و رنگ بندی متنوع را دارا هستند.

پتو چیکا شادیلون

خرید عمده پتو در بازار تهران

کدهای تولید شده پتوی چیکا متناسب با طرح و ابعاد آن متفاوت است پتوهای چیکا در ابعاد تک نفره ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتیمتر بیشترین میزان سفارش خرید عمده در بازار تهران را شامل شده اند.

این پتوهای که از الیاف های مرغوب تولید شده‌ اند می‌توانند بدون پرزدهی طرفداران بسیاری را داشته باشند. بنابراین خریداران عمده ای که در تهران تمایل به خرید از کارخانه شادیلون را دارند می توانند با توجه به شرایط فروش ویژه  شرکت پاندا خرید خود را با قیمت های ویژه به سرانجام رساند.

خرید عمده پتو در بازار تهران

خرید پتوهای درجه یک و صادراتی چیکا

با توجه به فروش عمده بهترین پتوهای تولید کارخانه شادیلون در بازار تهران، بازرگانان نیز می ‌توانند این پتوهای با کیفیت را نیز جهت صادرات برگزینند. پتوی چیکا با داشتن قیمت های مناسب می‌ تواند یکی از بهترین گزینه های صادراتی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما