خرید عمده پتو پایا و تیسا از کارخانه شادیلون

خرید عمده پتوی پایا و تیسا دو تا از پرفروش ترین مدل پتوی های کارخانه شادیلون هستند که به راحتی خرید آن ها ازمراکز فروش عمده امکان پذیراست.

پتوهای پایا از جمله پتوهای با کیفیت می باشد که در طرح و رنگ و همچنین سایز های مختلف تولید می شود و بازار فروش و سود آوری مناسبی برای سرمایه گذاری دارد؛ پتوی پایا دارای مدل مسافرتی هم می باشد و همچنین قیمت مدل پتوهای دونفره این محصول نسبت به یک نفره متفاوت است.

برند شادیلون برای تولید پتوهای خود از دو الیاف پلی استر و اکریلیک استفاده می کند که کاملا با کیفیت می باشند؛پتوی تیسا از انواع پتو های برجسته می باشد که در دو سایز یک نفره و دونفره در کارخانه شادیلون تولید می شود.

پتوهای یک نفره تیسا نسبت به دو نفره بسیار سبک تر می باشند. وهمچنین فروش بهتری دارد البته باید قیمت مناسب این پتو را هم در نظر گرفت که باعث فروش بهتر محصول شده است.

ویژگی های پتوی تیسا یک نفره برند شادیلون

ویژگی های پتوی تیسا یک نفره برند شادیلون

پتوهای تسیا یک نفره کاملا سبک و با کیفت می باشد،به صورت یک لایه تولید می شود، تنوع طرح و رنگ، نرمی لطافت، تولید شده از الیاف پلی استر مرغوب،رنگ ثابت دوخت مناسب و با دوام و همچنین اندازه های استاندارد این محصول از نکات مورد توجه می باشد که باعث محبوبیت این کالا و بازار فروش مناسب شده است.

کارخانه پتوهای پایا و تیسا در کجا قرار دارد؟

کارخانه پتوهای پایا و تیسا در کجا قرار دارد؟

پتوهای تیسا و پایا از جمله محصولات کارخانه شادیلون می باشند که در سال۱۳۸۳ در مشهد شروع به فعالیت کرده است و در بازه زمانی کوتاهی به دلیل کیفت و مرغویت کالا های خود بسیار محبوب و مورد توجه قرار گرفت.

کارخانه شادیلون تمامی کالا های خود را در سایز و کیفیت های استاندارد تولید می کند که افراد زیادی بعد از خرید عمده محصولات این کارخانه اقدام به صادرات آن می کنند.

سایت فروش اینترنتی محصولات کارخانه شادیلون

سایت فروش اینترنتی محصولات کارخانه شادیلون

سایت های فراوانی در این زمینه فعالیت می کنند اما شرکت پاندا با ارائه قیمت های رقابتی و همچنین فراهم کردن امکان خرید مستقیم اینترنی گزینه مناسبی می باشد؛ شما به راحتی برای اطلاع از محصولات و قیمت می توانید با پشتیبان های سایت ارتباط برقرار کنید و به راحتی در صورت رضایت  سفارش کالای خود را به صورت عمده به ثبت برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما