خرید عمده پتو مسافرتی ژله ای تیسا از کارخانه شادیلون

خرید عمده پتوی مسافرتی ژله ای تیسا که در دو سایز یک نفره و دونفره به بازار عرضه می شود به راحتی امکان پذیر می باشد چرا که روش های غیر حضوری هم روی کار آمده اند.

پتوی مسافرتی ژله ای تیسا با جذب گرما و لطافتی که دارد حتی در فصل های زمستان هم کاربردی و مورد استفاده قرار می گیرد. جنس الیاف مورد استفاده شده برای تولید این پتو پلی استر می باشد که بدون حساسیت و سازگار با تمامی پوست ها می باشد.

پتوی مسافرتی تیسا با توجه به کیفیت و ویژگی هایی که دارد از قیمت مناسبی برخودار می باشد و بازار فروش خوبی دارد. برای خرید عمده این محصول با قیمت مناسب تر می توانید از بازرگانی پاندا خرید خود را انجام دهید.

مشخصات ،سایز و ابعاد پتو های مسافرتی تیسا

مشخصات ،سایز و ابعاد پتو های مسافرتی تیسا

پتوهای مسافرتی تیسا در دو سایز دونفره و یک نفره تولید می شود. ابعاد سایز دونفره ۲۰۰*۲۲۰ با وزن ۱۸۰۰ گرم و ابعاد سایز یک نفره ۱۵۰*۲۲۰ با وزن ۱۵۰۰ گرم می باشد.

از ویژگی های این محصول می توان به جنس پلی استر، نرم وسبک بودن، دور دوزی تنوع طرح و رنگ، بدون پرزدهی،ثبات رنگ، و خاصیت شستشو این محصول اشاره کرد.

کارخانه پتوی مسافرتی ژله ای تیسا

کارخانه پتوی مسافرتی ژله ای تیسا

پتوی مسافرتی ژله ای تیسا از برند شادیلون است که کارخانه ی این برند در مشهد فعالیت می کند. این کارخانه برای راحتی مشتریان خود خرید اینترنی را در دستور کار خود قرار داده است و محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند.

سایت خرید عمده پتوی مسافرتی تیسا

سایت خرید عمده پتوی مسافرتی تیسا

برای خرید عمده این محصول به صورت اینترنتی ما به شما شرکت پاندا را پیشنهاد می دهیم ، شرکت پاندا در تلاش است که با ارائه بهترین قیمت به مشتریان  خود خرید رضایتمندی را برایشان رقم بزند.

این شرکت اینترنتی فروش عمده کالای خواب، با سال ها تجربه در زمینه فروش اینترنتی محصولات خود را با قیمت درب کارخانه به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما