فروش عمده پتو مارک روشا شادیلون

پتو مارک روشا یک پتوی بسیار با کیفیت می باشد که همواره خریداران عمده بسیاری برای خرید آن اقدام نموده اند.

پتو تولید شده با نام روشا یکی از محصولات عالی از کارخانه شادیلون می باشد که در طرح ها و ابعاد گوناگون تولید شده‌اند. پتوهای روشا با برخورداری از بهترین الیاف در تولید توانسته اند بدون ایجاد حساسیت و بدون پرزدهی به عنوان یک پتوی بسیار ایده آل در دسترس خریداران قرار بگیرند.

فروش عمده پتو مارک روشا شادیلون

پتو مارک روشا با طرح جدید

پتوهای روشا در کنار سایر مدل‌های تولید شده پتو از کارخانه شادیلون توسط سایت فروش شرکت پاندا می توانند با نرخ کارخانه در دسترس خریداران قرار بگیرند. آنچه که موجب شده است تا پتوهای روشا توسط خرید اینترنتی بیشترین میزان فروش را داشته باشند، تنوع طرح‌های آن است. چرا که این پتو با داشتن طرح های متنوع عروسکی و کارتونی متناسب با سلایق کودکان دختر و پسر تولید شده است و از این منظر می‌تواند با تنوع طرح های مختلف برای بزرگسالان و کودکان بیشترین میزان فروش را داشته باشد.

پتو مارک روشا با طرح جدید

خرید اینترنتی پتو از کارخانه شادیلون

خرید اینترنتی از طریق شرکت پاندا موجب شده است تا دسترسی به جدیدترین طرح ها فراهم شود. کارخانه شادیلون تولید کننده جدید ترین طرح ها پتوی با کیفیت می باشد.

پتوهای روشا که گل برجسته هستند در ابعاد ۱۴۰ در ۲۲۰ تولید شده اند و مناسب برای یک نفر می باشد. ابعاد پتوی دو نفره نیز ۲۰۰ در ۲۴۰ سانتی متر می باشد که به صورت تک لایه با گرمابخشی بسیار مطلوب رضایت خریدران را به دست آورده است.

خرید اینترنتی پتو از کارخانه شادیلون

قیمت فروش پتوی روشا

شما می توانید جهت سفارش برای خرید مستقیم پتو مدل روشا از کارخانه شادیلون از طریق سایت شرکت پاندا اقدام نمایید.

ارائه اطلاعات از قیمت های فروش مستقیم از کارخانه برای شما بیان می گردد. بنابراین بدون تردید نسبت به دریافت نرخ های ارزان تر می توانید کمترین زمان خرید را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما