فروش عمده پتو مسافرتی پلیسه خارجی

پتو مسافرتی پلیسه یکی از پتوهای بسیار زیبا و جذاب می باشد که هر خریدار باهوشی در تلاش است تا بتواند این محصول درجه یک را به صورت عمده با تنوع رنگ بندی کامل خریداری نمایند.

این پتوهای زیبا در سایزهای تک نفره و دو نفره از طریق شرکت پاندا با نرخی بسیار منصفانه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

فروش عمده پتو مسافرتی پلیسه خارجی

فروش پتو مسافرتی پلیسه

پتوی مسافرتی پلیسه یکی از پتوهای وارداتی به کشور می باشد که به واسطه طراحی و کیفیت عالی موجب شده است تا نظر هر خریداری به آن جلب شود.

این پتوها علاوه بر ارائه زیبایی، گرما بخشی بالایی را هم به همراه دارند. خرید اینترنتی این پتو در کنار سایر پتوهای مسافرتی و ژله ای ایرانی و خارجی از شرکت پاندا برای تمامی خریداران عمده در سراسر کشور با ارزانترین قیمت ممکن انجام می گیرد.

فروش پتو مسافرتی پلیسه

فروش عمده پتو پلیسه

خریدارانی که همواره به دنبال خرید جدیدترین طرح های پتو هستند می توانند پتو مسافرتی پلیسه را خریداری نمایند.

این پتوها در دو نوع مختلف تولید شده اند به گونه ای که پشت این پتو ساده و یا پشت پشمی می باشد.  وزن های مختلف و قیمت های مختلف پتو پلیسه متاثر از تفاوت در نوع بافت پشت پتوها می باشد. پتوهای پشت پشمی شکل با ضخامت و قیمت بالاتری به فروش می رسد.

فروش عمده پتو پلیسه

خرید عمده جدیدترین پتوهای مسافرتی

اگر به دنبال دریافت پتوهای جدید با طرح های به روز هستید، شرکت پاندا می‌تواند مجموعه‌ای گسترده از انواع مختلف پتو های مسافرتی ایرانی و خارجی را برای شما عرضه نماید.

با ارتباط با کارشناسان می توانید متناسب با نوع نیاز خود و هزینه پرداختی انواع پتوهای مختلف را خریداری نمایید. پتوهای مسافرتی پلیسه به صورت تک رنگ تولید می‌شوند نمونه های پرفروش در مجموعه پاندا می باشند.

خریداران عمده می توانند جهت دریافت مشاوره با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما