فروش عمده از کارخانه پتو شکوفه سربازی

کارخانه پتوی شکوفه یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پتوهای نمدی ،نظامی ، سربازی و … می باشد.

کارخانه شکوفه یکی از تولید کنندگان انبوه پتوهای نمدی و سربازی در طرح و کیفیت های متفاوت می باشد که کالای تولید خود را با بهترین قیمت به بازرا فروش عرضه می کند.

این مجموعه علاوه بر تولید پتوهای نمدی ، سربازی و… دز زمینه پتوهای راشل، پتوهای گل برجسته و… هم فعالیت و کالا تولید می کندو با توجه به کیفت محصول تولید شده و همچنین قیمت مناسب آن بازار فروش بسیار عالی و پرسودی را دارد.

شما به راحتی می توانید برای خرید از این مجموعه به صورت اینترنتی اقدام کنید و بدون نگرانی محصول خود را در تیراژ بالا سفارش دهید ؛ و کالای مد نظر خود را در کم ترین زمان و بدون هزینه های مازاد و اتلاف وقت دریافت کنید.

خرید عمده پتوهای نمدی کارخانه شکوفه

خرید عمده پتوهای نمدی کارخانه شکوفه

خرید عمده پتوهای نمدی که انواع مختلفی دارد بیشتر برای ارگان های اداری، بیمارستان، آسایشگاه های نظامی و غیره به فروش میرسد و مجموعه شکوفه در این زمینه توانسته است ارائه خدمات رضایمتند در جهت تولید پتوهای نمدی بسیار مورد توجه و محبوب قرار بگیرد.

معرفی انواع پتوهای سربازی کارخانه شکوفه

معرفی انواع پتوهای سربازی کارخانه شکوفه

کارخانه شکوفه توانسته تنوع بسیار خوب و با کیفتی در تولید پتوهای. سربازی داشته باشد  که با توجه به ابعاد و کیفیت این محصولات از قیمت های متفاوتی برخودار هستند.از جمله این پتو های تولید شده در این مجموعه می توان به پتوی سیلک گلدار،پتوی نمدی پلنگی سنگین،پتو نمدی بیمارستانی، پتو نمدی دو رو و … اشاره نمود.

بازرگانی پاندا یکی ازمراکز فروش عمده پتوی سربازی شکوفه

بازرگانی پاندا یکی ازمراکز فروش عمده پتوی سربازی شکوفه

بارزگانی پاندا در جهت همکاری با کارخانه شکوفه شرایط خرید عمده این محصولات را به صورت اینترنتی با نازلترین قیمت ممکن فراهم کرده است.

مرکز فروش عمده پاندا علاوه بر پتوهای کارخانه شکوفه بسیاری از کالاهای خواب دیگر را تحت پوشش قرار داده است و با قیمت های رقابتی به صورت عمده و از طریق سایت پاندا به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما