فروش عمده پتوی تیسا دونفره شادیلون

پتوی تیسا دونفره یکی از پتوهای زیبا و با کیفیت می باشد که ضمن برخورداری از نرمی و لطافت فوق‌العاده با تنوع رنگ همراه است.

پتو های تولید شده تیسا را می توانید با وزن و ضخامت کم به عنوان پتوی مسافرتی درجه یک خریداری نمایید. این پتو همانند سایر محصولات با کیفیت تولید شده از کارخانه شادیلون می تواند با نرخ مناسب در دسترس خریداران قرار بگیرد.

فروش عمده پتوی تیسا دونفره شادیلون

خرید پتو درجه یک از کارخانه شادیلون

باید گفت که پتوی مسافرتی تیسا یکی از محصولات شاخص و برجسته تولید شده از کارخانه شادیلون می باشد که با قیمت های بسیار مناسب در دسترس خریداران در سراسر کشور قرار می گیرد.

پتو تیسا  به صورت انبوه تولید می‌شود. نرمی و لطافت کم نظیر آن می‌تواند بعد از شستشو نیز مورد استفاده روزانه افراد مختلف قرار بگیرد و این نشان دهنده استفاده از بهترین الیاف و نخ در تولید آن است.

خرید پتو درجه یک از کارخانه شادیلون

خرید عمده پتو گل برجسته و زیبا

پتوهای تیسا که به صورت گل برجسته تولید شده‌اند با تنوع طرح و رنگ و یا به صورت تک رنگ ساده می توانند در دسترس خریداران قرار بگیرند. فروش ویژه در ابعاد تک نفره و دو نفره پتو با بسته بندی های بسیار مناسب‌  از شرکت پاندا خرید ارزان قیمت را برای تمامی خریداران در نقاط مختلف کشور به وجود آورده است.

پتوهای تیسا یکی از پتوهای با کیفیتی می باشد که با قابلیت صادرات می‌تواند نشانگر کیفیت عالی پتو های ایرانی باشد.

خرید عمده پتو گل برجسته و زیبا

پتوی تیسا دونفره

پتوهای دونفره تیسا با ابعادی استاندارد می‌تواند با ایجاد گرمای مناسب خوابی راحت و لذت بخش را به واسطه نرمی و لطافت بسیار ایجاد نماید. فروش عمده پتو های دو نفره از کارخانه شادیلون با نام تیسا می‌تواند از طریق خرید اینترنتی با نرخ های مناسب تر در دسترس خریداران قرار بگیرد.

جهت استعلام قیمت پتو می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما