فروش عمده پتو مارک الماس یک نفره

پتو مارک الماس در سایز های تک نفره و دو نفره از خط تولید شرکت نیکوبافت ساوه وارد بازار شده است که توانسته به خوبی توجه شمار زیادی از متقاضیان را به خود جلب کند. پتو ایرانی مارک الماس از جمله پتو های سنگین وزن و مرغوب که در لیست پتو های صادراتی قرار گرفته است.

پتو مارک الماس از جنس نخ پلی استر در سایز های یک نفره و دو نفره تولید شده است که یکی از بهترین پتو های ایرانی به شمار می رود. فروش عمده پتو های مارک الماس یک نفره از طریق فروشگاه های آنلاین امکان پذیر است. ضخامت مناسب این پتو ها از دیگر ویژگی های مورد توجه آن ها می باشد.

پتو های الماس قابل شستشو با ماشین لباسشویی و دست هستند. پتو های یک نفره با ابعاد 220*160 با وزن ۲۷۰۰ گرم از جمله پتو های سنگین وزن محسوب می شوند که در فروشگاه های آنلاین به صورت عمده و با قیمتی مناسب عرضه شده است، همچنین بازار های آنلاین طرح و رنگ های متنوعی از پتو های مارک الماس را عرضه می کند.

ویژگی های پتو مارک الماس

ویژگی های پتو مارک الماس

پتو مارک الماس یکی از مرغوب ترین پتو های تولید شده ایرانی می باشد که علاوه بر مرغوبیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. پتو های الماس مدل های متنوعی از جمله ساده و و گل برجسته هستند که در فروشگاه های آنلاین توانسته توجه بسیاری از متقاضیان را به خود جلب کند.

کارخانه ی پتو نیکوبافت

کارخانه ی پتو نیکوبافت

انتخاب پتویی با الیاف نرم، ضد حساسیت و بدون پرز انتخابی ایده آل به شمار می رود. در ایران پتوهایی با برند های مختلف وجود دارد که در این میان شرکت نیکو بافت یکی از برند های معتبر است که با ارائه ی محصولات با کیفیت با قیمت مناسب توانسته مورد توجه شمار زیادی از مصرف کنندگان باشد.

فروش عمده پتو الماس

فروش عمده پتو الماس

امروزه بازار فروش عمده ی پتو بسیار پر رونق تر از گذشته شده است. قیمت مناسب پتو الماس در این میان مورد توجه است. شرکت نیکوبافت امکان فروش عمده پتو به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه را برای متقاضیان ایجاد کرده است.

پتو های الماس با کیفیت و مرغوبیت بالا را می توانید با قیمتی مناسب از فروشگاه های آنلاین تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما