صادرات پتو مسافرتی چهارخونه تیبا به ارمنستان

پتو مسافرتی چهارخونه به عنوان یک پتوی ارزان قیمت، برای صادرات به کشورهایی همچون ارمنستان، پیشنهاد می شود.

از برندهای تولید کننده پتوی مسافرتی برند تیبا است، این تولیدی با در نظر گرفتن به نیازهای مشتریان خود توانسته است پتوهای مسافرتی چهارخونه را در ابعاد مختلف تولید نماید.

صادرات پتو مسافرتی چهارخونه تیبا به ارمنستان

خرید پتو مسافرتی چهارخونه

وزن سبک و ضخامت کم آن موجب شده است تا این پتوهای نازک با کمترین وزن بتوانند مورد استفاده خریداران قرار بگیرند. امکان شستشوی راحت این پتوها موجب شده است تا ضمن حفظ کیفیت بافت پتو توسط ماشین لباس شویی یا دست به آسانی به وجود آید.

خریداران عمده پتوهای مسافرتی چهارخونه با کسب اطلاع از کیفیت پتوهای تیبا از کارشناسان شرکت پاندامی توانند اقدام به خرید این محصول از کارخانه نمایند.

خرید پتو مسافرتی چهارخونه

مشخصات پتو چهارخانه تیبا

پتوهای سبک چهارخونه این امتیاز را دارند تا به عنوان یک پتو ارزان قیمت برای کشورهای مختلف صادرات گردند. امروزه  صادرات انواع مختلف کالای خواب به عنوان یک کالایی با قیمت مشخص شده و پرکاربرد از رونق خوبی برخوردار است.

این پتو با الیاف پلی استر با ابعاد 190*140 و وزن 480 گرم با ریشه تولید می شود که در کارتن های شصت عددی بسته بندی می شوند.

صادرات پتو مسافرتی

صادرات پتو چهارخونه به ارمنستان

پتو مسافرتی با یکی از اقلام پرفروشی می باشد که مشتریان واقع در ارمنستان همواره طالب برای خرید آن هستند. اگر به دنبال خرید عمده پتو مسافرتی و فرصتی برای تجارت با ارمنستان هستید می توانید ضمن اطلاع از قیمت های فروش عمده پتوی مسافرتی تیبا برای صادرات به ارمنستان اقدام نمایید.

قیمت های فروش منصفانه برای صادرات می تواند رضایت طرفین را از معامله به وجود آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما