روتختی دخترانه یک نفره صورتی | سایت فروش روتختی سه بعدی | پاندا

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی دخترانه صورتی | روتختی صورتی دخترانه

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه صورتی | روتختی صورتی قلبی

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه صورتی | روتختی صورتی چرک

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه صورتی | روتختی صورتی بنفش [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه صورتی | روتختی صورتی طوسی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

روتختی دخترانه یک نفره صورتی به صورت تک رنگ و یا طرح های سه بعدی تولید می شود و این سایت، بهترین فرصت خواهد بود که فروش عمده انواع مدل روتختی سه بعدی را به انجام می رساند. مجموعه پاندا، تولید کننده سرویس های روتختی سه بعدی، پلی استر و همچنین روتختی های طرح ساتینت بوده و می توانید برای سفارش عمده آن ها با ما در تماس باشید.

سایت، به عنوان مسیر و پل ارتباطی میان ما و شما خریداران عمده سرویس های روتختی تک نفره و دونفره می باشد که بتوانید کلیه سفارشات خود را از تولیدی، مستقیم دریافت نمایید و این عرضه مستقیم، برای تمامی شهرها قابل انجام خواهد بود.

روتختی دخترانه یک نفره صورتی طرح السا و انا

در میان مدل روتختی دخترانه یک نفره صورتی که بخواهیم به مشتریان خود پیشنهاد نماییم، سرویس های روتختی السا و آنا، از جمله گزینه هایی خواهند بود که عرضه شده است و این دو شخصیت کارتونی، محبوبیت خاصی در میان گروه های سنی کودک و نوجوان دارد.

در دوخت این نوع از سرویس های روتختی، از پارچه های پلی استر و یا سه بعدی استفاده می شود که این نمونه کارها، هر یک دارای طرح و رنگ های منحصر به فردی می باشند.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی دختر توت فرنگی | روتختی طرح دختر توت فرنگی [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دختر توت فرنگی | روتختی کارتونی دخترانه [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دختر توت فرنگی | روتختی شخصیت های کارتونی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

قیمت روتختی دختر توت فرنگی

از دیگر مدل روتختی های صورتی دخترانه، روتختی دختر توت فرنگی می باشد که به منظور ارائه قیمت ارزان تر، این مدل سرویس های خواب یک نفره، از جنس پارچه های پلی استر هم تولید می شوند و شامل چهار قسمت، دو روبالشی، یک لحاف به همراه یک ملافه کش دار خواهند بود.

اما شخصیت های کارتونی قابل چاپ برروی سرویس های روتختی یک نفره، به همین جا محدود نبوده و شما انواع روتختی های باب اسفنجی، مک کوئین، سیندرلا، باربری و … را هم می توانید در این مرکز، انتخاب و سفارش دهید.

سفارش روتختی تک نفره سه بعدی عروسکی

در سفارش عمده روتختی تک نفره سه بعدی، بهترین طرح های عروسکی ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت که هر یک، با توجه به رنگ و طرحی که دارد، به شما امکان فروش بالا را خواهد داد. علاوه بر مدل روتختی های دخترانه، انواع طرح های پسرانه هم قابلیت دوخت و تولید در مجموعه پاندا را خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که شما در مجموعه پاندا، این امکان و فرصت را خواهید داشت که بر اساس فاکتورهایی همچون جنس، کیفیت، قیمت و …، برای انتخاب و سفارش انواع مدل روتختی یک نفره دخترانه و پسرانه و روتختی های دونفره اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما