فروش عمده پتو شادیلون | صادرات پتو مخملی به عراق | پاندا

[tie_slideshow]

[tie_slide] پتو شادیلون | پتو شادیلون قیمت

[/tie_slide]

[tie_slide] پتو شادیلون | پتو شادیلون مشهد

[/tie_slide]

[tie_slide] پتو شادیلون | پتوی شادیلون قیمت

[/tie_slide]

[/tie_slideshow]

فروش عمده پتو شادیلون با مدل های آیلار، چیکا، آتیس، تیسا، پایا و … انجام می شود. صادرات پتو ایرانی شادیلون به کشورهایی همچون عراق، با قدرت بالایی در حال انجام می باشد و شما هم در صورت تمایل برای فعالیت در صادرات پتو، می توانید تامین عمده خود را مستقیم از کارخانه پتو مشهد به انجام رسانید.

با وجود فعالیت نمایندگی پتو شادیلون در تهران، هنوز هم اکثریت مشتریان، به دنبال خرید عمده پتو از درب کارخانه هستند و این نیاز، می تواند از سمت شهرهای متعددی مطرح شود.

شرکت پاندا، مجموعه ای است که با ایجاد ساختار فروش عمده پتو به صورت غیر حضوری، بهترین شرایط را برای دسترس پذیری مشتریان خود فراهم ساخته است.

پتوی شادیلون تهران

عرضه مستقیم پتو شادیلون از کارخانه مشهد

کارخانه مشهد با برند شادیلون بافت، بهترین محصولات در صنعت پتو را به بازار عرضه نموده است و این شرکت، در طول سال های فعالیتی خود، محصولاتی با نام های تجاری مختلف را ارائه نموده و همین مسئله، عاملی بر موفقیت و برندسازی قوی این مجموعه می باشد.

پتو آیلار شرکت شادیلون، نمونه یکی از معروف ترین برندهایی خواهد بود که شما می توانید برای خرید عمده، انتخاب نمایید و عرضه مستقیم این سایت هم عاملی برای ارائه بهترین مدل پتوها شده است.

نمایندگی پتو شادیلون

صادرات پتو آیلار به عراق

برای صادرات پتو ایرانی، کشورهای متعددی مقصد ما قرار می گیرند و کشور عراق که در همسایگی ما قرار دارد، یکی از این بازارهایی می باشد که موقعیت های خوبی برای صادرات دارد.

اما برای صادرات پتو، شما نیاز به تامین بی واسطه از کارخانه تولیدی خواهید داشت و چنین شرایطی را از طریق این سایت و راه های ارتباطی آن، فراهم آورده ایم.

شرکت پاندا

قیمت عمده انواع پتو ایرانی

انواع پتو ایرانی به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه، توانسته اند بهترین قیمت های ممکن را هم در دسترس مشتریان قرار دهند.

پتو شادیلون هم نمونه یکی از این برندهای موفق در بازار جهانی است که توانسته، محصولات پتو یک نفره و دونفره گل برجسته و ساده خود را بی واسطه در اختیار شما مشتریان برای خرید عمده قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما